Apie mus

Apie mus

Sistemos kūrėjai

SmartMetering24 yra aukščiausio lygio specializuotos elektronikos gamintojas. Visi gaminiai ir programinė įranga yra projektuojami ir gaminami mūsų gamykloje.

Mūsų įrenginiai ir programinė įranga yra gaminami pasitelkus pažangiausias elektronikos technologijas,o mūsų konstruktoriai ir inžinieriai yra geriausi savo srities specialistai.

Sistemos idėja

SmartMetering24 yra inovatyvus sprendimas skirtas vandentiekio įmonėms ir komunaliniams ūkiams, kuris leidžia nuotoliniu būdu prižiurėti ir valdyti vandens tiekimą.

Sistema sukurta siekiant supaprastinti ir optimizuoti vandenį tiekiančios organizacijos valdymą ir sumažinti vandens nuostolius, kas savo ruožtu gerina tiekiamo geriamojo vandens kokybę ir tausoja aplinką.

Mūsų tikslai

SmartMetering24 tai sistema leidžianti supaprastinti vandenį tiekiančių įmonių darbą. Didelę reikšmę skiriame gamtinių išteklių tausojimui bei gamtos apsaugai. SmartMetering24 vienas iš pagrindinių tikslų yra klimato kaitos sustabdymas.

Būtent SmartMetering24 dėka galima yra pratekančio vandens kontrolė, gautų duomenų analizė esamuoju laiku ir greitas reagavimas į nekontroliuojamus nuotekius. Viska tai lemia, kad geriamojo vandens taupymas tampa daug paprastesnis. Diegiant SmartMetering24 investuojate į gamtos apsaugą.